Francouzská manikúra

Je dobré si uvědomit to, že o nás ruce i nehty řeknou hodně. Francouzská manikúra je oblíbená a dobře známá technika. Je to synonymum pro krásný, jednoduchý a přirozený styl úpravy nehtů, který se hodí ke každému líčení i oblečení. Francouzská manikúra vypadá pěkně a ruce působí pěstěným dojmem.

Parfémy levně FM Group

Čím se francouzská manikúra vyznačuje
Francouzská manikúra je známá už několik generací a stále je velice oblíbená, ať už na umělých či přírodních nehtech. Čistý vzhled francouzské manikúry ukazuje nehty ve zdravém světle. Francouzská manikúra je opravdovým trendem, který snad nikdy nezanikne.

Jde o klasický, moderní a velice žádaná metoda pro úpravu nehtů. Vymysleli ji francouzští designéři. Ideálně doplňuje skoro jakýkoli model a hodí se ke každé příležitosti. Výsledkem manikůry je bílý okraj nehtů na průsvitném růžovém nebo béžovém podkladu.


Návod na francouzskou manikůru
Udělejte si i vy krásné nehty. Francouzská manikúra krok za krokem.
1)
Očištění nehtů
Nejprve je třeba důkladně nehty vyčistit, odlakovat, odmastit například v mýdlové vodě a nakonec osušit. Zatlačíme kůžičku (nejlépe speciálním dřívkem). Nejprve na ni naneseme olej a když kůžička zvláční, zatlačíme ji k nehtovému lůžku. Poté nehty přeleštíme leštičkou.
2)
Pilování nehtů
Nehty při francouzské manikúře často pilujeme do hranata, ale samozřejmě záleží na vkusu každého. Nehty tedy vypilujeme do požadovaného tvaru .
3)
Zpevnění nehtů
Nyní je dobré nanést speciální zpevňovač, který posílí lámavé nehty a navíc je ochrání před zbarvením použitým lakem. Použít můžete také některý z velkého množství průhledných a výživných laků,
4)
Vytvarování nehtů
Pro vytvarování nehtů je dobré použít šablony, které se přilepí pod bílé okraje nehtů, aby se usnadnilo nanášení bílého laku, který obkreslí okraje. Takže po nalepení šablon bílým lakem vykreslíme jedním tahem provedeným zleva doprava koncové linie nehtů. Šablony se dají běžně koupit například v drogerii nejenom v sadě, ale i samostatně.
5)
Lakování nehtů
Po zaschnutí bílého laku odstraníme opatrně šablony a dáme se do dalšího lakování. Vybrat si můžeme ze sytého smetanového a jemně růžového laku, případně kombinovat podobné odstíny. Vybranou barvou přetřeme nehty i s bílými okraji a necháme zaschnout. Pak můžeme přetřít bezbarvým lakem, který prodlouží životnost celého lakování.

Galerie francouzské manikůry


There seems to be some technical problem(s) at the moment, we are trying it fix it. Please visit later.
Team.