Gelové nehty

Tato technika nehtové modeláže patří v současné době mezi velice oblíbené, protože je velice šetrná k přírodním nehtům a také nehty vypadají velmi přirozeně.

Parfémy levně FM Group

Pro koho jsou vhodné gelové nehty
Nehty se u této techniky tvrdí v UV LAMPĚ, takže je vhodná pro alergiky i astmatiky. Další výhodou této techniky je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také na přírodní nehty. Kvalitně vymodelované gelové nehty působí velmi přirozené a jsou téměř k nerozeznání od přírodních nehtů. Důležité je také pravidelné doplňování gelových nehtů po 2-3 týdnech.

Upravené nehty jsou důležitou součástí běžného života a s jednoduchým zdobením nehtů např. kamínky, nail art nebo novou barvou laku zazáříte nejen ve společnosti. Dříve sice byly gelové nehty výsadou spíše žen pracujících v kancelářích, to už však dnes neplatí. Gelové nehty dnes můžete vidět na mladších i starších dívkách či ženách, také na lidech živících se manuální prací.


Návod na gelovou modeláž nehtů
Modeláž jednofázovými gely s použitím tipů.
1)
Přírodní nehet kleštičkami zastřihneme. Očistíme jej čističem nebo desinfekcí pomocí buničiny. Dále naneseme změkčovač kůžiček, který necháme působit a poté zatlačíme kůžičku.
2)
Nehet trochu zdrsníme pilníkem a oprášíme kartáčkem (po oprášení je nehet bez lesku). Poté na nehet naneseme přípravek k odmaštění přírodních nehtů, který po zhruba 2 minutách zaschne.
3)
Na každý nehet dle velikosti vybereme nějaký umělý tip.
4)
Na spodní části tipu aplikujeme lepidlo. Na nehet ho přitiskneme tak, aby byl vytlačen vzduch. Tip nalepíme na konec nehtu podle drážky.
5)
Zkrátíme nehty na požadovanou délku.
6)
Pilníkem zbrousíme umělý tip tak, aby zmizel všechen lesk a nebyl vidět přechod mezi umělým a vlastním nehtem.
7)
Naneseme štětcem první vrstvu gelu. První vrstvu gelu naneste na střed a postupujte směrem od začátku ke konci tipu. Nakonec gel roztáhněte kolem nehtového lůžka.
8)
Gel v UV lampě vytvrdne za cca 2-3 minuty - po každém vytvrdnutí musíme nehet otřít cleanerem (odstraňovačem gelu), aby se odstranil jeho přebytek a nehet tak nelepil.
9)
Dále opilujeme nehet do požadovaného tvaru. Nyní vymodelujeme špičku bílým gelem a opět vytvrdíme v UV lampě a otřeme odstraňovačem gelu.
10)
Naneseme další menší vrstvu růžového gelu nebo konečného lesku a opět vytvrdíme v UV lampě a přetřeme odstraňovačem gelu.
11)
Nakonec pomůžeme kůžičce výživným nehtovým olejíčkem a můžeme také ošetřit ruce krémem. Nyní máte krásně upravené nehty.

Galerie gelových nehtů


There seems to be some technical problem(s) at the moment, we are trying it fix it. Please visit later.
Team.